נוסחאות האו דה פרפיום מורכבות בדרך כלל משמן בושם של 15 עד 20 אחוזים, מה שמעניק להם ניחוח חזק ועמיד לאורך זמן. תכולת שמן הבושם של 5 עד 15 אחוזים בשירותים קלה וחסכונית יותר מבושם.

לכן

ייתכן שתעדיף שירותים קלים יותר במזג אוויר חם ולח ובושם בחורף. לקבלת ניחוח קליל ועדין יותר, תוכלו לבחור בושם עם שמן לבושם של 2 עד 4 אחוזים. – הניחוחות הנהדרים של דיור פרפיום וקלן מכילים 8-14 שמני בושם. ניחוח זה מורכב מתווים עליונים טריים של ברגמוט קלבריה המצוי בסמרטוטים, המתקבלים משובל ענבר יקר ושבילי יער ענבר אצילי. ההבדל המדהים בבושם זה הוא שכפי שאתה יכול לראות, הוא מכיל 5-9 שמני בושם שמשמעותו שהוא נמשך זמן רב יותר ובעל ריח עז יותר לאורך כל היום.

זהו ניחוח מעצבים קלאסי לגברים שלא מפחדים לבלוט בריח הטוב שלהם. זהו ניחוח איכותי המבוסס על תווים העשויים מעור ומתאים ללב התווים של אלגום סרי לנקי.

אם אתם מחפשים ריח קלאסי הבולט מכל השאר

קלן זו בשבילכם. מושלם, מלוטש וחזק מספיק כדי ללבוש על בסיס יומיומי, הבושן הגברי הזה מכיל ניחוח עצי מזרחי חריף. יש גם תווים של נענע טרייה חמה, ברגמוט, הל, לבנדר ופריחת תפוז, מעורבבים בניחוחות קינמון, כמון, מושק, ענבר, וניל ושעועית טונקה.

הוא נוצר על ידי טום פורד בשיתוף פעולה עם הבושם הצרפתי דומיניק רופיון ותואר על ידי אנגלי אקסצנטרי במעיל קטיפה כחול כמזכרת הולמת. כמה התזות של טום פורד יחממו אש נחמדה ונעימה הכוללת הל, אלגום, ווטיבר ורמזים לפולי ננקה וענבר. ניחוח פופולרי בקרב גברים, בושם זה מושלם לאירועים ואירועים רומנטיים.

באמצע פלפל סצ'ואן, מירבל, שזיף, לבנדר וארז, ואילו אלמוג, גויאק ופצ'ולי מוסיפים כוח עצי לניחוח. ניחוח ארומטי שמשלב גרגרי ערער, ארז ופולי טונקה, אני לא ממש יכול למקם אותו, אבל הגימור הוא משהו שרוצים לרחרח.

אם אתה נמשך לריחות וניל ותווים בלסמיים

אתה יכול לבחור בניחוחות ענבר אוריינטל או וודי. תווים פרחוניים, כגון תווי יסמין, אינם תמיד ניתנים לזיהוי וצריכים להיות נוכחים על מנת לחולל שינוי. בנוסף, ניחוחות ממשפחת העץ המזרחית פונים לגברים מקסימים.

זה תלוי איזה בקבוק קלן נמצא באוסף

אך ברוב המקרים הוא יפוג בעוד שנה-שלוש. S קלן קובעת מה אתה מוצא אטרקטיבי ומה אתה מחפש בניחוח. אנחנו אוהבים את כל הקולונים המפורטים לעיל מסיבות שונות, אך שלוש הבחירות המובילות שלנו הן איב סן לורן יאו דה פרפיום, טום פורד סחלב פרפיום Le Labo Santal 33 או דה פרפיום וניחוח קלן לגברים.

הניחוחות הטובים ביותר לגברים הם חדשים וקלאסיים

מה שישאיר רושם טוב. יינות קלן יקרים יותר מיוצרים עם מרכיבים אקזוטיים יותר ובעלי חיים ארוכים יותר בגוף ובבגדים מאשר ביינות קלן רגילים. הם מגיעים במגוון ריחות, וכל אחד מהם בטוח יענה לטעמכם.

הקמנו מדריך מקיף לקלן הטוב ביותר לגברים

כי קניות של ניחוחות יכולות להיות מתישות, שלא לדבר על לעשות את זה באינטרנט. ניחוחות הם אחד ממוצרי הטיפוח האהובים עלינו מכיוון שהם יכולים לעורר מגוון עצום של תחושות ולספר סיפורים אם אתה רוצה להיות קצת גרנדיוזי. אני מנסה לעתים קרובות ככל האפשר לבדוק מגוון רחב של קלן לבנים, אז הרכבתי את המדריך הזה על ידי סינון ספריית הריחות האישית שלי בבית ובחירת הריחות שמקבלים הכי הרבה מחמאות מאנשים שאני פוגש.

באופן כללי מעולם לא הייתי קלן גדולה

אבל פגשתי כל כך הרבה אנשים שמכה אותך בפנים מהרגע שהם נתקלים בהם, עם תווי הלבנדר והדרים שלהם שמציבים אותך בפנים שיש לי עשה את המשאלה בשנה האחרונה בערך להשקיע בקלן חדשה. הרעיון להזריק לעצמי בבית להריח כאילו זה האקט האולטימטיבי של טיפול עצמי הוא מבחינתי חלק מטקס הבוקר שלי. זו גם ברכה וגם קללה, כי אני אוהב לעזור לאחרים למצוא ניחוחות המייצגים אותם בצורה הטובה ביותר, ואני מקווה שהם יתלו בזיכרונותיהם של הניחוחות האלה.
למידע מורחב אודות בושם לגבר מומלץ לבקר באתר perfume4all.co.il

קלן זו בטוחה בעצמה וגברית ובעלת ניחוח פירותי ורענן הודות לפירות תפוחים והדרים כתווים עליונים

אם אתה גבר שיודע מה הוא רוצה ועובד קשה לשחק, ניחוחות קלווין קליין הם הניחוח שאתה צריך. ההבדל בין קולוני גברים וניחוחות גברים נעוץ ברמת או בריכוז השמן או האלכוהול הניחוח. זה קובע כמה זמן הניחוח נמשך וכמה זמן הוא נושא את מה שמכונה סילוב. כתוצאה מכך, ניתן להשתמש בבשמי גברים ובקלן גברים ברוב ההקשרים. בשמים מכונים גם בשמים extrait de parfum, הכוונה לניחוחות המכילים שמן בושם של 15-30%, ומוצרים המסווגים כ"או דה פרפיום "ומכילים שמן בושם של 15-20%. יש לציין את מין הגברים הטובים ביותר על הבקבוק או על האריזה באיזו קטגוריה הם נכנסים, עם או דה-פרפיום בקצה העליון של סולם העוצמה וקלן בתחתית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *