הסקוטש הסינגל מאלט הסקוטי הקלאסי מיוצר משעורה מומלצת שהתיישנה במשך שנים בחביות עץ אלון. זה כנראה הוויסקי הנפוץ ביותר בעולם והוא מאוד פופולרי בקרב מותגי הוויסקי.

וויסקי אירי, הוויסקי האירי הנמכר ביותר בכל הזמנים, נמכר בתדירות גבוהה מאוד.

וכשאנחנו מדברים על 'וויסקי אמריקאי', אנחנו לא מגיעים רחוק לפני שאנחנו מדברים על  ג'ק דניאלס
למידע מורחב בתחום של רויאל סאלוט עליך לבדוק ב- popa-rg.co.il

ויסקי בורבון, או "וויסקי אמריקאי", עשוי מבורבון (ויסקי בורבון, אם לדייק) הבשיל בחביות עץ אלון חדשות ומוגש בחבית בורבון לפחות שנה לפני ההגשה.

בורבון יכול לכלול כל כך הרבה אלמנטים המרכיבים את הוויסקי המושלם

מיוצר בקנטקי, שם מזקקות בורבון שומרות על איכות זהה לוויסקי המזוקק במזקקה הפחות עמידה בארה"ב. הוא מיושן למעלה משנה בחביות עץ אלון ובוקבק בבדיקה נמוכה יותר מרוב הסביבות האחרות. מזוקק בחבית אלון חרוכה, כפי שצריך להיות בורבון, הוא הופך את אחד ממותגי הוויסקי הטובים ביותר ומציע את האיזון בין מתוק לעשן שאתה רוצה.

אם אתם מחפשים וויסקי תקציבי טוב לנסות, אל תחפשו יותר מוויסקי זה את הוויסקי הטוב ביותר בשוק.

ישנם סוגים שונים של וויסקי

אך בדרך כלל יש לנו הבנה משותפת כי הוויסקי הטוב ביותר הוא סקוטי. סקוטש חייב להיות וויסקי העשוי משעורה מאולתת שהתיישן לפחות 3 שנים ומיוצר באחד מחמשת האזורים בסקוטלנד. ניתן לכנות ויסקי זה ויסקי סקוטי אם הוא מזוקק במלואו ויושן בסקוטלנד לפחות 3 שנים.

אך מזקקים לעיתים נדירות חולקים חביות או קונים ויסקי זה מזה. ויסקי סקוטי במיוחד ידוע בזכות הסינגל-מאלטים החזקים שלו, ויש סינגל מאלט אירי, יפני והודי. סקוטש סינגל מאלט משולב לעיתים קרובות עם תערובת ויסקי ממזקקה, ואילו סקוטש מעורבב כולל כמה מזקקות, כולל ויסקי דגנים. כמו סקוטש, גם וויסקי קנדי הוא תוצר של מזקקה אחת.

Chivas Regal 12 Aged הוא תערובת של וויסקי דגנים וגרגרים שהתיישן לפחות 12 שנים. זהו ויסקי סקוטי מעורבב וזה אחד הטובים בעולם במחיר של 30 דולר לבקבוק של 750 מ"ל.

ולבסוף, גם Bushmills עברו את המבחן עם הוויסקי המשולב שלהם

שמייצר וויסקי דגנים בן 5 שנים מעורבב עם וויסקי מאלט. בלאק לייבל מיושן בחביות בורבון ישנות, ומעניק לוויסקי האירי הזה בדבלין טעם הרבה יותר מתוק וחם. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *